hays logo tr en ru fr ar
Anasayfa    Hakkımızda    Mağazalarımız    Toptan Satış    Bayilik    Online Satış    İnsan Kaynakları    İletişim
HAKKIMIZDA

Doğaya doğmuş olan her canlıya iyi gelen ve bizi ortak kılan tek gerçek, müthiş doğa. Bugün onu ne kadar az tahrip edersek o kadar mutlu olduğumuz da bir gerçek. Yüzümüzü ona döndük. Orijinimiz olan doğa öğreticimiz oldu.

1987 yılında İstanbul ’dan çıktık yola. Çıktığımız yolda en büyük değerimiz olan empatiyi koyduk önümüze. İki insan yüzüyle logomuzda da can buldu bu değerimiz , sana ulaştığında yumuşacık dokusuyla seni aşık edecek ve kelebek etkisi ile yanındakine ve onun yanındakine de aynı hisleri yaşatacak, bundan eminiz.

Bilim ve teknolojinin ışığında yeniliği ve özgün olmayı önemsiyoruz. Öğreticimiz olan doğanın bilgeliğiyle kendi ihtiyaçlarımızı, gelecek nesillerin ihtiyaçlarından ödün vermeden karşılamak için sürdürmeyi ,sürdürülebilir olmayı hedefliyoruz.Avrupa Vejeteryan Derneği tarafından V-Label sertifikası ile onaylı üretiminin hiçbir aşamasında hayvansal protein içermeyen kumaşlar kullanarak çevreyi, insanı ve hayvan sağlığını önemsiyoruz.

Edirne de 3200 m2 alan içinde 300 ekip arkadaşımızla tüm bu hayallerimiz elle tutulur oluyor, üretime dönüyor. Zincirin her bir halkasındaki titizliğimiz ham maddelere uygulanan kalite testleri ile başlıyor. 40 kişilik uzman denetim ekibimiz ile her evrede her bir ürün için aynı titizlik devam ediyor. Sana ulaştıktan sonra da desteğimiz yine seninle.

Pamuk ve modal en sevdiğimiz dokular. Mukavemeti yüksek, dayanıklı olduğu gibi cildine de dost kumaşlar. Pijamalarına sarıl ve en rahat halinle rüyalarınla buluş. Viskon, keten, ipeğe en yakın muadil olan cupro ve vegan kumaş alternatifleriyle de sana geniş bir yelpaze sunarak, yatağından koltuğuna, koltuğundan sokağa rahatça çıkabileceğin giysiler üretiyoruz. Sabahlıklar kimono gibi, gecelikler elbise gibi. Pijamanın altına bir ayakkabı kombinle ve sokakta özgürce dolaş istiyoruz.

Anne olduğun o mutlu anda hamileliğinin en zorlu süreçlerinde sana destek olmak için, sevgilini mutlu etmek için, yılbaşında koca bir aile, bir ağacın altında dilek dilemek için, babana en güzel hediyeyi vermek için, annene yaş aldıkça yanında hissettirmek istediğin güvenilir dost olmak için dünyanın tüm odalarında yanında olmak istiyoruz.

Teknoloji bizim için bir araç. Yol göstericimiz ise doğa. Onu dinliyor , anlıyoruz. Hedefimiz , tüm üretim aşamalarımızı doğalımızı tahrip etmeden ,doğru ürünle doğru zamanda ; renkle , kumaşla , üretim prosesiyle ,dağıtım ağıyla , fikirden üretime her yerde sürdürülebilir olmak.

Dünya bizim evimiz. Bizim sorumluluğumuz.

© Copyright 2024 Hays. Tüm Hakları saklıdır