hays logo tr en ru fr ar
Anasayfa    Koleksiyonlar    Hakkımızda    Mağazalarımız    Toptan Satış    Bayilik    Online Satış    İnsan Kaynakları    İletişim
HAKKIMIZDA

Evimiz, kendimiz olabildiğimiz yer. İş ve sosyal gereklilikler dışındaki zaman dilimi, kendimize ait. Hayat dışarıda olduğu gibi evde de gece, gündüz; rahat ve zevkli giysilerle güzelleşiyor. Hays markasını, bu inançla yarattık. Geliştirdiğimiz değerlerle güçlendirdik.

Edirne’de, 3200 m² alandaki modern tesiste 300 kişilik uzman ekiple süren üretimimiz, yaratıcıtasarım grubumuzla uyum içerisinde çalışıyor. Genç ve eğitimli tasarımcılar; modayauygun güncel konseptlerle, yeni modellere hayat veriyor. Sektörümüzün gündemini ve fuarları yakından takip ediyoruz. Katalog çekimlerimizi, yılda iki defa yineliyoruz. Yoğun süreçler sonunda, kalitesine güvendiğimiz koleksiyonlara imza atıyoruz. Ürün konseptlerimizi, her beklentiye cevap vermek için alt konseptlerle zenginleştiriyoruz. Böylece iç giyimden gece giyimine, ev kıyafetlerinden spor kıyafetlere kadar farklı kategorilerde, konforve estetik sunuyoruz.

Hays için, vazgeçilmez değerlerin başında kalite geliyor. Kalitede gösterdiğimiz titizlik, tüm ham maddelere uygulanan kalite testleri ile başlıyor. 40 kişilik denetim ekibinin, her evrede yaptıkları çalışmalarla devam ediyor. Önem verdiğimiz “aftersales” çalışmalarını, uzman yaklaşımları ile gerçekleştiriyoruz.

İnsan kaynaklarına yaptığımız yatırım ve sosyal sorumluluk projelerindeki aktif çalışmalarımızla, heyecanımızı büyütüyoruz. Gençlik enerjisi ve güçlü birikim, en iyiyi üretmenin özgüveni ile birleşiyor. Hays, geleceğe yeni hedeflerle yol alıyor.
© Copyright 2022 Hays. Tüm Hakları saklıdır