HAKKIMIZDA

Evimiz, kendimiz olabildiğimiz yer. İş ve sosyal gereklilikler dışındaki zaman dilimi, kendimize ait. Hayat dışarıda olduğu gibi evde de gece, gündüz; rahat, sağlıklı, zevkli giysilerle güzelleşiyor. Hays markasını, bu inançla yarattık. Geliştirdiğimiz değerlerle güçlendirdik.

 

Edirne'de 3200m2 alandaki modern tesiste 300 kişilik uzman ekiple süren üretimimiz, yaratıcı, dinamik ve hızlı tasarım grubumuzla uyum içerisinde çalışıyor. Hays'ın İstanbul Merkez Ofisinde genç ve eğitimli tasarımcılar; modayı gözeten, güncel, yenilikçi konseptlerle, en güzel ve özgün modellere hayat veriyor. Sektörümüzün gündemini ve fuarları yakından takip ediyoruz. Yoğun ve incelikli süreçler sonunda, ruhuna ve kalitesine güvendiğimiz koleksiyonlara imza atıyor, yaratıcılığı yansıtan ürün konseptlerimizi, her beklentiye cevap vermek için alt konseptlerle zenginleştiriyoruz. Böylece iç giyimden gece giyimine, ev kıyafetlerinden spor kıyafetlere kadar farklı ürün grupları içerisinde, herkese konfor, şıklık ve estetik sunuyoruz.

 

Hays için, vazgeçilmez değerlerin başında kalite geliyor. Kalitede gösterdiğimiz ödünsüz titizlik, tüm ham maddelere uygulanan kalite testleri ile başlıyor. 40 kişilik denetim ekibinin, üretimin her evresinde yaptıkları çalışmalarla devam ediyor. Çok önem verdiğimiz "after sales" çalışmalarını, uzman yaklaşımları ile gerçekleştiriyoruz.

 

İnsan kaynaklarına yaptığımız yatırım ve sosyal sorumluluk projelerindeki aktif çalışmalarımızla, daima heyecanımızı büyütüyoruz. Gençlik enerjisi, yüksek deneyim ve güçlü birikim, en iyiyi üretmenin özgüveni ile birleşiyor. Hays, geleceğe yeni hedeflerle yol alıyor.